Nokre menneske etterlet seg fotavtrykk i sanden. Medan andre etterlet seg avtrykk i stein. Heldige har vi vore, alle vi som har fått oppleve og kjenne på all den varmen og rausheita du stod for. Dei gode minna er skrivne i stein. Kvil i fred kjære Bjørg/Mormor/Oldemor
Kjære mormor, med det finaste varmaste hjertet️❤️
Takk for alt du he vore for oss, heldige oss som fekk ha dej. Pass på Colin for mej️️️️ ️
Cause here on Earth, it feels like everything
Good is missing since you left
And here on Earth, everything's different
There's an emptiness
I hope you're dancing in the sky
I hope you're singing in the angel's choir
And I hope the angels know what they have
I'll bet it's so nice up in Heaven since you arrived
Kjære mormor, det e så trist her no uten dej. Savna dej ufattelig masse💔 takk for alt du va for mej.
Gode omsorgsfulle mamma, her vart så tomt uten deg. Etter slaget for eitt år sidan har det vore litt opp og ned med helsa di. Du kjempa deg opp igjen kvar gong same kor dårlig du var, men denne siste gongen klarte du det desverre ikkje. Du hadde hjerte for alle rundt deg og vi saknar deg so inderlig. Vi møtast på den andre sida.
Kjære Bjørg,mi beste barndomsvenninne,så vemodig å tenke på at du no er borte.Men minna frå barneåra er gåde å ha. Kvil i fred.
Mild i form, sterk i sak. Dette uttrykket passa godt på deg, tante Bjørg. Varsam i framferd, men med eit sterkt nærver. «Ho Bjørg var så god å prate med», har det vore sagt desse dagane. Det var du. Du skulle fått vore hos dine så mykje, mykje lenger. Signe minnet ditt. ️
Takk for tida i lag i Saniteten og som ein god nabo.
Snilde å gode Bjørg! Tusen takk før alt du he våre å gjort før ne Mamma! Kvil i fred
️
En siste hilsen fra Ragnhild med familie
Takk for mange gode minner gjennom mange år.
Kvil i fred.
Karin og Jan, Kjartan og Randi med familir
Takk for alle gode minner Siste hilsen fra Bø og Sande Grendalag